Stodola Borohrádek

Co Vás všechno zajímá?

Pokud nenajdete odpověď na svoji otázku, napište nám...

Kolik hostů se vejde do areálu?

Na klasickou svatební hostinu máme kapacitu 140 osob.

Na jak dlouho je pronájem?

Pronájem je vždy na 3 dny nejčastěji od pátku do neděle. Pokud byste měli zájem o jiné dny rádi Vám vyhovíme.

Je stodola vybavená nádobím a sklenicemi?

Ano stodola je vybavená 30 stoly a 150 židlemi, dále zde najdete inventář pro 150 osob (talíře, sklenice na víno, pivo, limonády, panáky atd.) karafy a džbánky.

Co máme vše k dispozici?

To záleží na druhu pronájmu jaký si vyberete, pokud si vyberete pronájem včetně dekorací máte v ceně pronájmu i přístup ke všem dekoracím jako jsou vázy, svícny, běhouny (několik barev), ubrusy, ubrousky, chillout zóny atd.

Kolik stojí pronájem stodoly?

Pronájem máme rozdělen do několika balíčků od "pouhého" pronájmu až po vyzdobení areálu včetně kompletního květinového servisu. Pro konkrétní nabídky nás kontaktujte na info@stodolaborohradek.cz

Kolik můžeme ubytovat lidí na svatbě?

V areálu je k dispozici apartmán na stodole pro 12 osob (zde můžou probíhat ranní přípravy nevěsty) a 4 domečky pro 2 - 3 osoby v sadě. Celkem tedy cca 24 osob areál je opravdu velký a dá se zde i stanovat to už záleží na Vás.

Můžeme si vše zařídit sami?

Ano toto je velká výhoda svatebních stodol, opravdu pokud si chcete zařizovat celou svatbu sami, nebudeme Vám do toho kecat. Samozřejmě Vám velmi rádi doporučíme lokální odzkoušené dodavatele.

Kde všude můžeme mít obřad?

Fantazii se meze nekladou, takže prakticky kdekoli kde se Vám to líbí. Nicméně je v sadu připravena dřevěná slavobrána a v případě deště altán.

Dá se u stodoly zaparkovat?

Ano přímo v areálu je parkoviště pro cca 80 aut.

Galerie

A jak může vypadat Vaše vysněná svatba?

Třeba takto...