Stodola Borohrádek

Co Vás všechno zajímá?

Pokud nenajdete odpověď na svoji otázku, napište nám...

Kolik hostů se vejde do areálu?

Na klasickou svatební hostinu máme kapacitu 140 osob. Nicméně areál je opravdu veliký a pokud netrváte na klasické hostině vejde se Vás i 3x tolik.

Na jak dlouho je pronájem?

Pronájem je vždy na 3 dny nejčastěji od pátku do neděle, případně od úterý do čtvrtka ve všední dny. Pokud byste měli zájem o jiné dny rádi Vám vyhovíme.

Je stodola vybavená nádobím a sklenicemi?

Ano stodola je vybavená 30 stoly a 150 židlemi, dále zde najdete inventář pro 150 osob (talíře, sklenice na víno, pivo, limonády, panáky atd.) karafy a džbánky.

Co máme vše k dispozici?

To záleží na druhu pronájmu jaký si vyberete, pokud si vyberete pronájem včetně dekorací máte v ceně pronájmu i přístup ke všem dekoracím jako jsou vázy, svícny, běhouny (několik barev), ubrusy, ubrousky, chillout zóny, hexagon slavobrána atd.

Kolik stojí pronájem stodoly?

Pronájem máme rozdělen do několika balíčků od "pouhého" pronájmu až po vyzdobení areálu včetně kompletního květinového servisu. Pro konkrétní nabídky nás kontaktujte na info@stodolaborohradek.cz

Kolik můžeme ubytovat lidí na svatbě?

V areálu je k dispozici apartmán pro 12 osob bez soc. zařízení a 4 domečky pro 2 - 3 osoby v sadě. Dále je Vám k dispozici kompletně vybavená vila pro 10 osob, kde se nachází i novomanželské apartmá.  Celkem tedy cca 34 osob, areál je opravdu velký a dá se zde i stanovat, případně přijet obytným autem nebo karavanem, to už záleží na Vás.

Můžeme si vše zařídit sami?

Ano toto je velká výhoda svatebních stodol, opravdu pokud si chcete zařizovat celou svatbu sami, nebudeme Vám do toho kecat. Samozřejmě Vám velmi rádi doporučíme lokální odzkoušené dodavatele.

Pod kterou matriku spadá Stodola Borohrádek?

Stodola spadá pod matriku přímo v obci Borohrádek. Jakmile si potvrdíme termín Vaší svatby a vy uhradíte zálohu, můžete si termín a čas rezervovat přímo na matrice, kontakty Vám rádi předáme. 

Dá se u stodoly zaparkovat?

Ano přímo v areálu je parkoviště pro cca 80 aut.

V jaké dny matrika oddává a nebudeme mít problém s termínem?

Matrika oddává vždy středy a soboty celoročně. Obřady ve středu jsou možné do 17:00hod. a obřady v sobotu jsou možné do 13:00hod. obřad je zpoplatněn základní sazbou 3.000,- Kč

Galerie

A jak může vypadat Vaše vysněná svatba?

Třeba takto...